Кострица натяжные потолки
м.Житомир вул.Вітрука 9 Будівельний супермаркет 'ОЛДІ'
  • натяжные потолки

Натяжні стелі

Натяжна стеля є чудовим винаходом, за допомогою якого створюються унікальні інтер’єри в кімнатах квартир і заміських будинків, які мають будь-яку площута висоту, і будь-яке призначення, в тому числі у готелях і в офісах, в кінотеатрах і театрах, в барах, ресторанах таін.

Натяжні стелі в Україні та в багатьох інших країнах популярні вже багато років, адже вони дозволяють створювати затишну та комфортну атмосферу, і, протягом десяти років, як мінімум, не замислюватися про ремонт.

Переваги натяжної стелі

1. Основним елементом конструкцій даного виду декорування є полотно, яке натягують на металевий або пластмасовий каркас, закріплений по периметру стелі. Натяжне полотно може бути виконане в будь-якому колірному рішенні, та мати оригінальну фактуру. Тому, наші дизайнери та майстри зможуть втілити Вашу найсміливішу ідею в життя.

2. Особливі властивості матеріалів, що використовуються при виготовленні натяжних стель, дають можливість експериментувати з конфігурацією стелі, приховувати недоліки і підкреслювати переваги. Геометрія натяжних стель може бути різноманітною.

3. Естетичні, геометричні та технічні особливості натяжних стель дозволяють оформлювати інтер’єри у всіх відомих стилях, в тому числі в дусі мінімалізму, в класичному стилі, а також у стилі модерн або hi-tech.

Натяжні стелі, які розміщуються в дитячих кімнатах, заслуговують на особливу увагу, бо вони дуже подобаються і хлопчикам, і дівчаткам. Адже можна довго і захоплено розглядати «нічне зоряне небо», химерні візерунки, персонажів улюблених мультфільмів та інші зображення, якими Ви вирішите прикрасити стелю кімнати Вашої дитини. Діти, як відомо, дуже люблять казки, які сприяють розвитку уяви. Глянцева або дзеркальна натяжна стеля відкриває своєрідне «віконце» у чарівний світ фантазій, казкових подорожей і пригод. Наприклад, у такий, в який пощастило потрапити Алісі з широко відомої і улюбленої казки «Аліса в задзеркаллі».

Особливості натяжних стель

Якщо Ви вирішили віддати перевагу даному виду оформлення поверхні стелі, то ми більш детально ознайомимо Вас з її неповторними особливостями.

Полівінілхлоридна якісна плівка, що використовується в якості полотна, володіє таким набором унікальних властивостей, як:

a) екологічна безпека;

b) вогнестійкість;

c) міцність;

d) еластичність;

e) абсолютна водонепроникність.

Для каркасу, на якому закріплюється ПВХ полотно, використовуються пластикові або алюмінієві багети.

Між стелею і полотном утворюється повітряний шар, товщиною не більше 10 см, який сприяє підвищенню рівня теплової та звукової ізоляції.

Даний вид декорування дозволяє приховати дефекти на стелі, а також різні комунікації.

Можна створювати композиції різноманітних конфігурацій, щоб втілити будь-які ідеї оформлення стелі.

Властивості полотна натяжної стелі

1. Розглядаючи більш докладно властивості даного виду декорування, слід особливо виділити його водонепроникність. Якщо трапиться неприємність, і сусіди затоплять вашу квартиру, то вода не потрапить на стіни, бо протекти їй не дозволить герметично натягнуте, міцне і надійне полотно, на якому вся вода і затримається. На одному квадратному метрі полотна може утриматися 100 літрів води. Скупчена вода видаляєтьсядосить легко. Куточок плівкового полотна від’єднується, вода зливається, і цілісність конструкції відновлюється.

2. На натяжній стелі конденсат накопичуватися не може, тому такий вид декорування є найкращим для ванни, сауни, басейну та інших приміщень з високим рівнем вологості.

3. Якщо Вам подобається стеля з ефектом твердої поверхні без будь-яких нерівностей, то можна зупинити свій вибір на білій матовій плівці, або на плівці, фактура якої нагадує фактуру сатину.

4. Через те, що на плівці не накопичується пил, вона не потребує особливого догляду. Якщо Ви протрете полотно м’якою ганчіркою, змоченою в звичайному неагресивному миючомузасобі, то цього буде достатньо.

5. ПВХ плівка супереластична, тому вдається отримати ідеальну поверхню при спорудженні, як стелі з декількох рівнів, так і при створенні наметів, арок та інших криволінійнихконструкції.

6. Монтажні роботиможуть тривати кілька годин або кілька днів. Все залежить відтого, наскільки складною буде споруда.

7. Різні освітлювальні прилади, які вбудовуються в натяжні стелі, виглядають дуже ефектно і красиво, в тому числі світлодіодні лампи, необхідні для створення імітації неба, всипаногозірками.

8. Проміжок між поверхнею стелі і натяжним полотном служить для того, щоб там приховати матеріали, які створюють додаткову теплову і звукову ізоляцію, а також інженерні комунікації. Щоб отримати доступ до обладнання знадобиться простий демонтаж. Повторний монтаж не вплине на властивості полотна, на його якість і естетичні характеристики.

Основні вимоги до виконання монтажу натяжної стелі

Після завершення у приміщенні оздоблювальних робіт можнавстановлювати натяжну стелю. Під час цього процесу не буде ні будівельного сміття, ні пилу. У зв’язку з цим немає необхідності виносити з кімнати меблі, достатньо тільки згрупувати їх в центрі. На обраній заздалегідь висоті майстер виконаєзакріплення каркаса. Перед монтажними роботами необхідно з’ясувати, де будуть розташовуватися решітки природної або штучної вентиляції, і де будуть знаходитися освітлювальні прилади, щоб заздалегідь встановити кріплення для них.

Щоб створити гарантовано міцну, надійну та довговічну конструкцію, у своїй роботі ми використовуємо виключно профіль, виготовлений з алюмінієвого сплаву, який в змозі витримати перевантаження, не прогинається і не ламається. Підвищена вологість навколишнього середовища не призводить до окислення даного профілю, він не іржавіє і може застосовуватися не один раз.

Еластичність полотна підвищиться, і воно буде піддаватися на тяжінню легше, якщо, застосувавши обігрівач, збільшити температуру в кімнаті на кілька градусів. Після чого, ПВХ плівка вставляється в каркасні багети за допомогою спеціального гарпуна. Поступове зниження температури призводить до натягування та розрівнювання плівки.

Для виконання монтажних робіт потрібно зовсім не багато часу – від двох до чотирьох годин.

Екскурс в історію винаходу натяжної стелі

Про походження даного виду декорування можна скласти уявлення на основі історичних даних. Відомо, що віддалено нагадували сучасні конструкції натяжних стель відрізи тканин, просочених розчином вапна, які кріпилися паралельно поверхні стелі. Після висихання тканина розрівнювалася і натягалася, закриваючи собою нерівності і інші дефекти на стелі, та дозволяючи створювати затишну і комфортну обстановку в оселях давніх греків, римлян та єгиптян.

Сучасний зовнішній вигляд натяжна стеля придбала завдяки французьким майстрам в минулому столітті. Їм вдалося розробити не тільки технологію для виготовлення високоякісної плівки, але і саму конструкцію, а також послідовність монтажних робіт.

На сучасному ринку представлені шведські, італійські, голландські і німецькі полотна для натяжних стель, які мають різноманітну фактуру. Вони відрізняються і за колірним рішенням, і за способом оформлення. Французькі натяжні стелі залишаються неперевершеними за своїми експлуатаційними та естетичними характеристиками.

Вже досить багато років даний вид оформлення стель успішно застосовується в Україні, і користується заслуженою популярністю. Цей факт є цілком закономірним, оскільки натяжна стеля – це красиво, ефектно і практично, а в деяких випадках, вона стає просто незамінним декоративним елементом.

Відмінна якість і оперативність – основні принципи роботи ПП «Костриця» з Житомира, висококваліфіковані майстри якого виконують установку натяжних стель, як в міських квартирах, так і в заміських будинках, у приміщеннях, де розміщені офіси, в дитячих спортивних та загальноосвітніх закладах, в готелях, ресторанах і т.д.

Натяжні стелі Житомир замовити Ви можете і в Києві, і в таких містах України, як: Радомишль, Новоград-Волинський, Любар, Володарськ-Волинський, Коростень, Попільня, Коростишів, Іршанськ, Чуднів, Брусилів і Андрушковка.

 

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.